Пређи на садржај

U+55CE, 嗎
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-55CE

[U+55CD]
CJK Unified Ideographs
[U+55CF]

Кинески


Објашњење.

Изговор:

пинјин: ma  
Аудио: (датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 4

 1. 9 耶和華該隱兄弟亞伯那裡知道兄弟
  1. 9 Yēhéhuá duì gāi yǐn shuō, nǐ xiōngdì yà bó zài nàlǐ. Tā shuō, wǒ bù zhīdào, wǒ qǐ shì kānshǒu wǒ xiōngdì de ma.
   1. 9. Тада рече Господ Кајину: Где ти је брат Авељ? А он одговори: Не знам; зар сам ја чувар брата свог?
    1. 8 10


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 嗎啉吗啉 (mǎlín)


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце