知道

Кинески


知道 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhīdào  
Аудио: (датотека)

Радикал:

111

Значења:

...

Примери:

 1. 4 那裡你們知道你們知道[1]。〔那裡你們知道
  1. 4 Wǒ wǎng nàlǐ qù, nǐmen zhīdào. Nà tiáo lù, nǐmen yě zhīdào.〔Yǒu gǔ juǎn zuò wǒ wǎng nàlǐ qù nǐmen zhīdào nà tiáo lù〕
   1. 4. И куда ја идем знате, и пут знате.
    1. 3 5

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

知道


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane