Пређи на садржај

U+53EC, 召
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-53EC

[U+53EB]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+53ED]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhào  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 5
  1. 5 Wūshì dà wèi wáng dǎfā rén qù, cóng luó dǐ ba yà mǐlì de érzi mǎ jí jiāli zhàole tā lái.
   1. 5. Тада посла цар Давид да га доведу из Лодевара из дома Махира сина Амиловог.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane