Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+767C, 發
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-767C

[U+767B]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+767D]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

105

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиИсаија, глава 7

4 謹慎安靜不要亞蘭利汛兒子兩個火把害怕不要心裡膽怯
4 Duì tā shuō , nǐ yào jǐnshèn ānjìng . búyào yīn Yàlán wáng Lìxùn , hé lì mǎ lì de érzi , zhè liǎng gĕ mào yān de huǒbǎ tóu suǒ fā de liè nù haìpà , yĕ búyào xīnli dǎnqiè .

4. И реци му: Чувај се и буди миран, не бој се и срце твоје нека се не плаши од два краја ових главњи што се пуше, од распаљеног гнева Ресиновог и сирског и сина Ремалијиног.

Иса. 37:6

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]