Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+5409, 吉
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5409

[U+5408]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+540A]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ђи

Радикал:

030 038

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

Викицитати2. Самуилова, глава 9

Синоними:
...

Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane