Пређи на садржај

一百五十

一百五十 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yībǎi wǔshí  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

001

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 7

 1. 24 水勢浩大地上一百五十
  1. 24 Shuǐshì hàodà, zài dìshàng gòng yībǎi wǔshí tiān.
   1. 24. И стајаше вода поврх земље сто педесет дана.
    1. 1 Мој. 8:3
     1. 23 1

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

一百五十


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна