退

退 U+9000, 退
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9000
迿
[U+8FFF]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9001]

退 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: tuì  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

162

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 8

 1. 3 地上退過了一百五十
  1. 3 Shuǐ cóng dìshàng jiàn tuì.Guòle yībǎi wǔshí tiān, shuǐ jiù jiàn xiāo.
   1. 3. И стаде вода опадати на земљи, и једнако опадаше после сто педесет дана;
    1. 1 Мој. 7:24
     1. 2 4

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

退


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна