Пређи на садржај

一百

一百 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yībǎi  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиШаблон:1 Мој. 11

 1. 10 後代下面洪水以後一百生了亞法撒
  1. 10 Shǎn de hòudài jì zài xiàmiàn. Hóngshuǐ yǐhòu èr nián, shǎn yībǎi suì shēngle yà fǎ sā.

Шаблон:1 Мој. 11

     1. 9 11

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
225 22 ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

一百


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна