мушкиња

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

мушкиња (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

 1. 7 屬以攔的子孫有亞他利雅的兒子耶篩亞.[1]七十
  1. 7 shǔ yǐ lán de zi sūn yǒu yà tā lì yā de r zi yē shāi yà. tóng zhe yǒu nán dīng shí
  2. 7. И од синова Еламових Исаија син Аталијин и с њим мушкиња седамдесет;


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

мушкиња

 1. 以斯拉記 8 章[1]