Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
Такође погледајте: и
Joyo-kanji-00001.png
U+4E9C, 亜
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E9C

[U+4E9B]
CJK Unified Ideographs
[U+4E9D]

Translingual

Traditional
Shinjitai
Simplified

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ја

Радикал:

...

Карактер

Традиционално Једноставно Shinjitai


Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце