Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+4E9A, 亚
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E9A

[U+4E99]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E9B]

међународно


Традиционални
Shinjitai
Упрошћени

(кинески)

U+4E9A, 亚
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E9A

[U+4E99]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E9B]
Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

7

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane