Пређи на садржај

謹慎

謹慎 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

... ....... Шаблон:HanC

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 24

 1. 6 亞伯拉罕 對他說、你要謹慎、不要帶我的兒子回那裡去.
  1. 6 Yàbólāhǎn duì tā shuō, nǐ yào jǐnshèn, bùyào dài wǒ de ér zǐ huí nàlǐ qù.
   1. 6. А Аврам му рече: Пази да не одведеш сина мог онамо.
    1. 2 Пет. 2:20
     1. 5 7

Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

謹慎


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Канада:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Малгашки:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце