Пређи на садржај

U+6A5F, 機
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6A5F

[U+6A5E]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6A60]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:

 1. ...Амос, глава 3
5 沒有豈能網羅網羅豈能
5 Ruò méiyǒu jī jiān , què niǎo qǐnéng xiàn zaì wǎngluó lǐ ne . wǎngluó ruò wú suǒ dé , qǐnéng cóng dì shang fān qǐ ne .
5. Хоће ли птица пасти у мрежу на земљу, ако нема замке? Хоће ли се дигнути мрежа са земље, ако се ништа не ухвати?
4 6

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane