(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zài  
Аудио: (датотека)

Радикал:

170

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 10 亞比米勒我們甚麼險些有人我們
  1. 10 Yǎ bǐ mǐ lēi shuō, nǐ xiàng wǒmen zuò de shì shénme shì ne, mín zhōng xiǎnxiē yǒurén hé nǐ de qī tóng qǐn, bǎ wǒmen xiàn zài zuì li.
   1. 10. А Авимелех рече: Шта си нам учинио? Лако је могао ко од народа овог лећи с твојом женом, те би нас ти увалио у грех.
    1. 1 Мој. 12:18, 1 Мој. 20:9
     1. 9 11

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна