Такође погледајте: и
U+592A, 太
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-592A

[U+5929]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+592B]

(кинески)

U+592A, 太
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-592A

[U+5929]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+592B]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: tài  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

037

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 2 [1] 
  1. 2 Zhè dào tàichū shén tóng zài.
   1. 2. Она беше у почетку у Бога.
    1. Приче 8:30
     1. 1 3

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Шаблон:Tetr