Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: , , , и
U+531A, 匚
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-531A

[U+5319]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+531B]

(кинески)


Објашњење.

Изговор:

пинјин: fāng  
Loudspeaker.svg175px(датотека)
фанг

Радикал:

022

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

 1. Кутија
 2. Канџи радикал 22 (десно отворена кутија)

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна