Такође погледајте: и
U+52F9, 勹
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-52F9

[U+52F8]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+52FA]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: bāo  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

20

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]

Претходна Страна Наредна