Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+4E08, 丈
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E08

[U+4E07]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E09]

(кинески)

U+4E08, 丈
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E08

[U+4E07]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E09]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhàng  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

001

Значења:

...

Примери:
...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

2

Асоцијације:

...

Изведене речи:
...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

 • [archchinese.com [1]]

Шаблон:Kate Шаблон:Kate