U+6756, 杖
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6756

[U+6755]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6757]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhàng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

075

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 1 耶和華忿遭遇困苦
  1. 1 Wǒ shì yīn yēhéhuá fèn nù de zhàng, zāoyù kùnkǔ de rén.
   1. 1. Ја сам човек који видех муку од прута гнева Његовог.
    1. 22 2

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane