Такође погледајте:
U+62DC, 拜
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-62DC

[U+62DB]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+62DD]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: bài  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

064

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 19

 1. 1 天使晚上到了所多瑪所多瑪 門口看見他們起來迎接地下
  1. 1 Nà liǎng gè tiānshǐ wǎnshàng dàole suǒ duō mǎ. Luó de zhèng zuò zài suǒ duō mǎ chéng ménkǒu. Kànjiàn tāmen, jiù qǐlái yíngjiē, liǎn fú wū dìxià bài,
   1. 1. А увече дођоше два анђела у Содом; а Лот сеђаше на вратима содомским; и кад их угледа, устаде те их срете, и поклони се лицем до земље,
    1. 1 Мој. 18:2, 1 Мој. 18:22
     1. 33 2

Навигатор

... ... ... ... ...
... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна