Пређи на садржај

二人轉

二人轉 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: èrrénzhuàn  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 18

 1. 22 二人轉離開那裡所多瑪 亞伯拉罕 仍舊耶和華面前
  1. 22 Èrrénzhuàn shēn líkāi nàlǐ, xiàng suǒ duō mǎ qù, dàn yàbólāhǎn réngjiù zhàn zài yēhéhuá miànqián.
   1. 22. И људи окренувши се пођоше пут Содома; али Аврам још стајаше пред Господом,
    1. 1 Мој. 18:1, 1 Мој. 19:27
     1. 21 23

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

二人轉


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна