(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: chǒng  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

40

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 1 [1]、就是西
  1. 1 Suǒluómén wáng zài fǎlǎo de nǚ'ér zhī wài, yòu chǒng'ài xǔduō wài bāng nǚzǐ, jiùshì mó yā nǚzǐ, yà mén nǚzǐ, yǐ dōng nǚzǐ, xi dùn nǚzǐ, hè rén nǚzǐ.
   1. 1. Али цар Соломун љубљаше многе жене туђинке осим кћери Фараонове, Моавке, Амонке, Едомке, Сидонке и Хетејке,
    1. 1 Мој. 6:2, Језд. 10:44, Нем. 13:26
C 3 Ч Ц 3 K
Д Г Ф Х 1 Н О
X 3 2 В 3 P

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane