U+8D6B, 赫
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8D6B

[U+8D6A]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8D6C]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

155

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 10

 1. 15 迦南 生長西頓
  1. 15 Jiā nán shēngzhǎng zǐ xi dùn, yòu shēng hè,
   1. 15. А Ханан роди Сидона, првенца свог, и Хета,
    1. 14 16

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна