Пређи на садржај

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: bāng  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

163

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 20 他們從這邦游到那邦[1]、從這國行到那國。
  1. 20 Tāmen cóng zhè bāng yóu dào nà bāng, cóng zhè guó xíng dào nà guó.
   1. 20. Иђаху од народа до народа, и из једног царства к другом племену.

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane