Такође погледајте:
U+83DC, 菜
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-83DC

[U+83DB]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+83DD]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: chá  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

140

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери: Амос, глава 7

1 耶和華指示發生發生時候蝗蟲
1 Zhǔ Yēhéhuá zhǐshì wǒ yī jiàn shì . wèi wáng gē caì ( huò zuò cǎo ) zhī hòu , caì yòu fāshēng , gāng fāshēng de shíhou , zhǔ zào huángchóng .
1. Ово ми показа Господ Господ: Гле, саздаваше скакавце, кад почињаше ницати отава, и гле, беше отава по царевој косидби.

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

1,3,5

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane