(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: huò  
Аудио: (датотека)

Радикал:

062

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 5 [1]甚麼使潔淨使潔淨、(不拘甚麼潔淨、)
  1. 5 Huò shì mō shénme shǐ tā bù jiéjìng de pá wù, huò shì mō nà shǐ tā bù jiéjìng de rén,(bùjū nà rén yǒu shénme bù jiéjìng,)
   1. 5. Или ко би се дотакао чега што гамиже по земљи, од чега би се оскврнио, или човека од ког би се оскврнио какве му драго нечистоте његове,
    1. 3 Мој. 11:24, 3 Мој. 15:7, 3 Мој. 15:19

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane