(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: jiàn  
Аудио: (датотека)

Радикал:

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 1 耶和華指示[1]之後發生發生時候蝗蟲
  1. 1 Zhǔ yēhéhuá zhǐshì wǒ yī jiàn shì. Wèi wáng gē cài zhīhòu 〔cài huò zuò cǎo〕 cài yòu fāshēng, gāng fāshēng de shíhou, zhǔ zào huángchóng.
   1. 1. Ово ми показа[2] Господ Господ: Гле, саздаваше скакавце, кад почињаше ницати отава, и гле, беше отава по царевој косидби.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [3]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane