Пређи на садржај

U+822C, 般
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-822C

[U+822B]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+822D]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 8
  1. 8 Mǐ fēi bō shè yòu kòubài shuō, pú rén suàn shénme, bùguò rú sǐ gǒu yībān, jìng méng wáng zhèyàng juàngù.
   1. 8. А он се поклони и рече: Ко сам ја слуга твој, те си погледао на мртвог пса као што сам ја?
    1. 1 Сам. 24:15, 2 Сам. 16:9

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane