Такође погледајте:
U+904E, 過
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-904E

[U+904D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+904F]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: guò  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 5 利家前面到了
  1. 5 Guò le jī lìjiā páng fēi lì yǎ qiánmiàn dì hǎi, jiù dàole lǚ jiā de měi lā.
   1. 5. И препловивши пучину киликијску и памфилијску дођосмо у Миру ликијску.

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane