Пређи на садржај

聽見了

聽見了 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 18

 1. 10 有一明年時候必要這裡妻子撒拉 一個撒拉 後邊門口聽見了
  1. 10 Sān rén zhōng yǒuyī wèi shuō, dào míngnián zhè shíhòu, wǒ bìyào huí dào nǐ zhèlǐ, nǐ de qīzi sālā bì shēng yīgè er zi. Sālā zài nà rén hòubian de zhàng péng ménkǒu, yě tīngjiànle zhè huà.
   1. 10. А један између њих рече: Догодине у ово доба опет ћу доћи к теби, а Сара ће жена твоја имати сина. А Сара слушаше на вратима од шатора иза њега.
    1. 1 Мој. 17:19, 1 Мој. 21:2, Лука 1:13, Рим. 9:9
     1. 9 11

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

聽見了


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце