Пређи на садржај

遵守

遵守 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zūnshǒu  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

162

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 17

 1. 9 亞伯拉罕 後裔世代遵守
  1. 9 Shén yòu duì yàbólāhǎn shuō, nǐ hé nǐ de hòuyì bì shì shìdài dài zūnshǒu wǒ de yuē.
   1. 9. И рече Бог Авраму: Ти пак држи завет мој, ти и семе твоје након тебе од колена до колена.
    1. Псал. 25:10
     1. 8 10

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 守法 (shǒufǎ)


Сродни чланци са Википедије:

遵守


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane