Пређи на садржај

如此

如此 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: rúcǐ  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

as (if); such as this; these
трад. (如此)
једн. #(如此)

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиАгеј, глава 2

 1. 11 耶和華如此祭司律法
  1. 11 Wàn jūn zhī yēhéhuá rúcǐ shuō, nǐ yào xiàng jìsī wèn lǜ fǎ,
   1. 11. Овако вели Господ над војскама: Упитај свештенике за закон, и реци:
    1. 10 12

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 原來如此原来如此 (yuánláirúcǐ)
 2. 如此而已


Сродни чланци са Википедије:

如此


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane