Пређи на садржај

房子

房子 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 19

 1. 4 他們沒有所多瑪 房子
  1. 4 Tāmen hái méiyǒu tǎng xià, suǒ duō mǎ chéng lǐ gè chǔ de rén, lián lǎo dài shǎo, dōu lái wéi zhù nà fángzi.
   1. 4. И још не беху легли, а грађани Содомљани слегоше се око куће, старо и младо, сав народ са свих крајева,
    1. 3 5

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

房子


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце