Пређи на садржај

命令

命令 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: mìnglìng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

life; fate
 
make or cause to be; order; command
make or cause to be; order; command; decree; honorable
трад. (命令)
једн. #(命令)

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 47 命令命令
  1. 47 Wǒ yào zài nǐ de mìnglìng zhōng zì lè. Zhè mìnglìng sùlái shì wǒ suǒ ài de.

Шаблон:PSAL 119

    1. 46 48

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

命令


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane