mìnglìng

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

mìnglìng (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: mìnglìng  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

...

Тетрада: 命令тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Навигатор

... mìng ... ì
... ... ... lìng ... ...
... ... ... ... ng

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

mìnglìng


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane