Пређи на садржај

口中

Јапански

Kanji in this term
こう
Grade: 1
ちゅう
Grade: 1
on'yomi

Именица

(こう)(ちゅう) (kōchū

 1. interior of the mouth


口中 (кинески)

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 72口中、〔有益金銀
  1. 72 Nǐ kǒuzhōng de xun yán,〔huò zuò lǜ fǎ〕 yǔ wǒ yǒuyì, shèng wū qiān wàn de jīnyín.
   1. 72. Милији ми је закон уста Твојих него хиљаде злата и сребра.
    1. Псал. 19:10, Приче 8:10
     1. 71 73

Шаблон:119:072

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

口中


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane