U+76CA, 益
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-76CA

[U+76C9]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+76CB]

U+FA17, 益
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FA17

[U+FA16]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FA18]
U+FAA6, 益
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FAA6

[U+FAA5]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FAA7]

(кинески)

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 71受苦有益使學習
  1. 71 Wǒ shòukǔ shì yǔ wǒ yǒuyì, wèi yào shǐ wǒ xuéxí nǐ de lǜ lì.
   1. 71. Добро ми је што страдам, да се научим наредбама Твојим.
    1. Јевр. 12:10
     1. 70 72

Шаблон:119:071

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane