U+52C7, 勇
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-52C7

[U+52C6]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+52C8]

U+FA76, 勇
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FA76

[U+FA75]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FA77]
勇 U+2F825, 勇
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-2F825
㔕
[U+2F824]
CJK Compatibility Ideographs Supplement 勉
[U+2F826]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yǒng  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Дневника, глава 27

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane