(кинески)

U+6697, 暗
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6697

[U+6696]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6698]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: àn  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

072178

Шаблон:Karakter

Значења:

...

Примери:

 1. 17 [1]率領以色列 眾人上去圍困
  1. 17 Àn lì shuài lǐng yǐsèliè zhòngrén, cóng jī bǐ dùn shàngqù, wéikùn de sā.
   1. 17. И Амрије и сав Израиљ с њим отидоше од Гиветона и опколише Терсу.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]