Пређи на садржај

二十四

Кинески

four
simp. and trad.
(二十四)
二十
Кинески cardinal бројеви
 <  23 24 25  > 
    Cardinal : 二十四

二十四 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: èrshísì  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

007

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиКњига пророка Агеја,Глава 1

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

二十四


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane