Пређи на садржај

久已

久已 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: jiǔyǐ  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 152 法度久已[1]知道永遠立定
  1. 152 Wǒ yīn xué nǐ de fǎdù, jiǔyǐ zhīdào shì nǐ yǒngyuǎn lìdìng de.
   1. 152. Одавна знам за откривења Твоја, да си их поставио зававек.
    1. Лука 21:33
     1. 151 153

Шаблон:119:152

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

久已


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane