Пређи на садржај

法度

法度 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: fǎdù  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

085

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 125悟性使法度
  1. 125 Wǒ shì nǐ de pú rén. Qiú nǐ cì wǒ wùxìng, shǐ wǒ dé zhī nǐ de fǎdù.
   1. 125. Ја сам слуга Твој; уразуми ме, и познаћу откривења Твоја.
    1. 124 126

Шаблон:zh119:125

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

法度


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane