(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: fèi  
Аудио: (датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 33 天地[1]的話不能[1]
  1. 33 Tiāndì yào fèi qù, wǒ dehuà què bùnéng fèi qù.
   1. 33. Небо и земља проћи ће, а речи моје неће проћи.
    1. 32 34

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane