Пређи на садржај

鹿

鹿 U+9E7F, 鹿
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9E7F

[U+9E7E]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9E80]

鹿 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

198

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 9 耶和華聲音驚動鹿[1]落胎、樹木也脫落淨光。凡在他殿中的、都稱說他的榮耀。
  1. 9 Yēhéhuá de shēngyīn jīngdòng mǔ lù luò tāi, shùmù yě tuōluò jìng guāng. Fán zài tā diànzhōng de, dōu chēng shuō tā de róngyào.
   1. 9. Глас Господњи опрашта кошуте бремена, и са шума скида одело; и у цркви Његовој све говори о слави Његовој.
    1. Јов 39:4

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

鹿


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна