Пређи на садржај

聖潔

聖潔 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shèngjié  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

holy; sacred; saint
holy; sacred; saint; sage
 
clean
simp. and trad.
(聖潔)

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Петрова, глава 2

 1. 5 你們面前建造成為聖潔祭司藉著耶穌 基督 奉獻 
  1. 5 Nǐmen lái dào zhǔ miànqián, yě jiù xiàng huó shí, bèi jiànzào chéngwéi líng gōng, zuò shèngjié de jìsī, jízhe yēsū jīdū fèngxiàn shén suǒ yuè nà de líng jì.
   1. 5. И ви као живо камење зидајте се у кућу духовну и свештенство свето, да се приносе приноси духовни, који су Богу повољни, кроз Исуса Христа.
    1. Приче 9:1, Иса. 66:21, Јер. 33:18, Ос. 14:2, Мал. 1:11, Ефес. 2:21, Филиб. 4:18
     1. 4 6


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

聖潔


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце