Такође погледајте: и
U+7F9E, 羞
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7F9E

[U+7F9D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7F9F]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: xiū  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 80我的你的完全使
  1. 80 Yuàn wǒde xīn zaì nǐde lǜ lì shang wánquán , shǐ wǒ bú zhì méng xiū .
 2. 80完全使
  1. 80 Yuàn wǒ de xīn zài nǐ de lǜ lì shàng wánquán, shǐ wǒ bù zhì méng xiū.
   1. 80. Срце моје нека буде савршено у наредбама Твојим, да се не постидим.
    1. 2 Дн. 15:7, Приче 4:23, Јован 1:47
     1. 79 81

Шаблон:119:080

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна