Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+4E06, 丆
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E06

[U+4E05]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E07]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: hǎn  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:
...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:
...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg