(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: kuān  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

040

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 6

 1. 15 方舟這樣三百五十三十
  1. 15 Fāngzhōu de zào fǎ nǎi shì zhèyàng, yào zhǎng sānbǎi zhǒu, kuān wǔshí zhǒu, gāo sānshí zhǒu.
   1. 15. И начини га овако; у дужину нека буде триста лаката, у ширину педесет лаката, и у висину тридесет лаката;
    1. 14 16

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 寬帶宽带 (kuāndài)
 2. 寬頻宽频 (kuānpín)


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна