Пређи на садржај

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: È  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

030 647

Значења:

...

Примери:

 1. 4 已經殺了摩利王西宏
  1. 4 Nà shí, tā yǐjīng jī shāle zhù xī shí běn de yà mólì wángxihóng, hé zhù yǐ de lái yà sī tā lù de ba shān wáng è.
   1. 4. Пошто уби Сиона, цара аморејског који живљаше у Есевону, и Ога цара васанског који живљаше у Астароту и у Едрајину.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце