Пређи на садржај

親近

親近 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 20

 1. 4 亞比米勒沒有親近撒拉毀滅
  1. 4 Yǎ bǐ mǐ lēi què hái méiyǒu qīnjìn sālā. Tā shuō, zhǔ ā, lián yǒu yì de guó nǐ yě yào huǐmiè me.
   1. 4. А Авимелех не беше се ње дотакао, и зато рече: Господе, еда ли ћеш и праведан народ погубити?
    1. 1 Мој. 18:23
     1. 3 5

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

親近


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце